Aktualności

07 czerwca 2020 20:53 | Aktualności

Informacja o konsultacjach nauczycieli

                        Wykaz godzin konsultacji nauczycieli

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Konsultacje

Konsultacje

Inne zajęcia

1.

Bokuniewicz Małgorzata

Poniedziałek

10.00 - 11.30

Środa

9.30 – 11.00

Zajęcia indywidualne:

Poniedziałek - 11.30-12.30

Środa- 11.00 - 12.00

2.

Bołtrukanis Jolanta

Wtorek-10.00-12.00

 

Czwartek-8.00 - 9.30

 

Zajęcia indywidualne, logopedyczne:

Poniedziałek – 8.30 - 13.00

Środa- 8.30 - 13.00

3.

Chodkiewicz Barbara

Wtorek – 10.00-12.00

Środa – 10.00 - 12.00

 

4.

Daniłowicz  Grzegorz

Wtorek – 15.30 - 17.30

Boisko „Orlik”

Czwartek – 15.30 - 17.30

Boisko „Orlik”

 

5.

Grabara Edward

Wtorek- 8.00  - 10.00

Piątek- 8.00 - 10.00

 

6.

Kalejta Celina

Środa-10.00 - 12.00

Czwartek- 8.00 - 10.00

 

7.

Laszkowska Katarzyna

Poniedziałek-

9.30 - 11.30

Czwartek-

8.00 - 10.00

Zajęcia  indywidualne,

rewalidacyjne:

Środa-10.00 - 13.30

Czwartek- 10.00 - 12.00

8.

Mucha Dorota

Poniedziałek-

9.00 - 10.15

11.00 - 12.30

Środa-

9.00 - 10.00

Zajęcia indywidualne:

Poniedziałek- 10.30 - 11.00

12.30 - 13.00

Środa - 9.30 - 10.00;

10.15 - 13.00

9.

Oreszuk Danuta

Wtorek - 11.00 - 13.00

Środa - 11.00 - 13.00

 

10.

Predko Justyna

Poniedziałek-

10.00-11.00

8.00-14.00(pedagog)

Środa-

8.00-9.00

9.00-14.00(pedagog)

Wtorek: 10.00-10.30-kl.VI-zaj.z wychowawcą

11.

Przekop Elżbieta

Poniedziałek-

8.30-10.30

Czwartek-

10.00-12.00

Zajęcia rewalidacyjne:

Poniedziałek- 11.30 - 13.00

Środa- 10.00 - 12.00

Czwartek - 8.00 - 10.00

Biblioteka codziennie

9.00 - 14.00

12.

Puzowska Bożena

Środa - 11.00 - 13.00

Czwartek - 11.00 - 13.00

 

13.

Rudnik Elżbieta

Wtorek- 10.00 - 12.00

Czwartek - 10.00 - 12.00

Zajęcia indywidualne:

Poniedziałek - 9.30 - 10.20

Środa - 9.30 - 10.20

SKS-

Poniedziałek -10.30 - 12.40

Środa - 10.30 - 12.40

14.

Sieńko Jolanta

Środa 10.00-12.00

Czwartek - 10.00 - 12.00

 

15.

Smokowska Małgorzata

Poniedziałek-

10.30 - 11.30

Czwartek-

10.00 - 12.00

Zajęcia indywidualne:

Poniedziałek- 11.30 - 12.30

Środa - 12.00 - 13.00

16.

Zakrzewska Agnieszka

Poniedziałek –

12.00 - 14.00

Wtorek - 12.00 - 14.00

Środa      10.00 - 12.00

 

17.

Żuryńska Katarzyna

Środa – 10.00 - 12.00

Czwartek -8.00-10.00

Zajęcia indywidualne:

Czwartek 10.00 - 12.00

18.

Żuryński Andrzej

Poniedziałek 8.00-10.00

Wtorek  - 8.00-10.00

 

 

Dni bez konsultacji:

  • 11-12.06.2020r. - dni wolne od zajęć edukacyjnych
  • 16-18.06.2020r. - egzamin kl.VIII

                                               

Przeczytano: 358 razy. Wydrukuj|Do góry