Galeria

BAL NOWOROCZNY

Ilość zdjęć: 15

pokaż więcej »

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Ilość zdjęć: 24

06.02.2020r. w Szkole Podstawowej im. Ignacego Krasickiego odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki i uczniowie klas I-III uczciły to niezwykłe święto wierszami, piosenkami i własnoręcznie wykonanymi podarunkami. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za przybycie na naszą uroczystość i wspólne spędzenie czasu!

pokaż więcej »

DZIEŃ PATRONA - IGNACEGO KRASICKIEGO

Ilość zdjęć: 24

17.12.2019r w Szkole Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Patrona - Ignacego Krasickiego. Wszyscy uczniowie, przedszkolaki, zaproszeni goście i nauczyciele zebrali się w holu przed popiersiem Ignacego Krasickiego, gdzie został odśpiewany hymn szkoły ,uczennice kl. VII przedstawiły sylwetkę Ignacego Krasickiego, a delegacja z klasy II złożyła kwiaty przed popiersiem poety. Druga cześć uroczystości odbyła się w świetlicy szkolnej uczniowie klas V-VII przedstawili montaż słowno-muzyczny poświęcony Ignacemu Krasickiemu. Tegoroczny Dzień Patrona poprzedziły dwa konkursy: • Konkurs wiedzy „O Krasickim prawie wszystko” skierowany do uczniów klas V-VIII, który odbył się 16.12.2019r, • Konkurs plastyczny „A cóż to za bajka…?”skierowany do uczniów i przedszkolaków Ogłoszenie wyników odbyło się na uroczystości. Nagrody i pamiątkowe dyplomy laureatom i uczestnikom konkursów zostały wręczone przez wicedyrektora szkoły Panią Bożenę Puzowską.

pokaż więcej »

PASOWANE NA PRZEDZKOLAKA

Ilość zdjęć: 12

Dnia 28.11.2020r. w PPP przy Szkole Podstawowej im.Ignacego Krasickiego w Świetajnie odbyło się uroczyste Pasowanie na przedszkolaka. Do pasowania przystąpiło 22 dzieci w wieku 3-4 lat. Uroczystość przebiegła wg następujących punktów: część artystyczna w której brały udział wszystkie maluchy; quiz dla dzieci z zakresu wiedzy o zasadach kodeksu przedszkolnego i rodziców z zakresu wiedzy ogólnej z życia przedszkolnego; przyrzeczenie dzieci i ich rodziców; ceremonia pasowania i wręczenie pamiątkowych dyplomów; słodki poczęstunek, wspólne zabawy.

pokaż więcej »

Dzień Edukacji Narodowej

Ilość zdjęć: 13

Dnia 11 października 2019r. odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z kl. V-VI-VII pod kierunkiem Pani Agnieszki Zakrzewskiej i Pani Katarzyny Żuryńskiej przygotowali inscenizację z życzeniami dedykowanymi wszystkim pracownikom szkoły. Uroczystość miała humorystyczny, a zarazem podniosły charakter. Na zakończenie uczniowie wręczyli symboliczne kwiaty i złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi z okazji Święta Edukacji Narodowej.

pokaż więcej »

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ilość zdjęć: 4

Dnia 1.10.2019r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przewodnicząca- Agata Frydryk kl.VII Z-ca - Dawid Sawicki kl. VII Członkowie: Damian Jakubowski - kl. VIII Karol Sienkiewicz - kl. IV Opiekun - mgr Małgorzata Smokowska

pokaż więcej »